Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання на коронавірус.

Про установу

Медична служба УМВС України в Чернівецькій області була заснована у 1940 році після приєднання Північної Буковини до Радянської України.
17.09.1940 р. начальником санітар¬ної частини УНКВС був призначений Большаков Петро Федорович, 1907 року народження, капітан медичної служби. Штат санчастини складав всього 8 осіб. У роки Великої Вітчизняної війни П.Ф. Большаков знаходився в розпорядженні НКВС УРСР. Після звільнення Чернівецької області від німецько-фашистських окупантів 1944 року він знову очолив санітарну частину УНКВС, брав активну участь в боротьбі з озброєними бандами на території Чернівецької області. 23.09.1944 року капітан медичної служби Большаков П.Ф. загинув в нерівному бою з бандою. На честь цього подвигу у гірському селищі Путила встановлено пам'ятник.
У 1945-1946 рр. начальником санітарної частини УНКВС в Чернівецькій області працював Овсяников Валентин Пилипович підполковник медичної служби. В 1946 році він був відряджений в розпорядження відділу кадрів НКВС УРСР. В подальшому обов'язки начальника санчастини виконувала Бєлова Віра Микитівна, 1899 року народження.
З 27.10.1948 року по 27.10.1952 рік санітарну частину очолював Мінько Іван Миколайович, майор медичної служби. На цей час штатний розклад нараховував вже 22 медичних працівники.
Малетін Михайло Тимофійович, 1913 року народження, підполковник медичної служби, учасник Великої Вітчизняної війни, кавалер двох Орденів Червоної Зірки, ордену Вітчизняної війни II ст., нагороджений багатьма медалями, був начальником санітарної частини у 1952-1959 рр.
Підполковник внутрішньої служби Семенова Єфросинія Іванівна, 1924 року народження, після закінчення у 1950 році Чернівецького медичного інституту була направлена на роботу в органи МВС. Призначена начальником медичної служби УВС Чернівецької області у 1959 році. Після її звільнення на пенсію 15.12.1976 року начальником медслужби призначений Кондратович Степан Дмитрович, 1937 року народження, випускник Чернівецького медінституту, підполковник внутрішньої служби.
З моменту відкриття і до 1986 року медична служба розташувалась в різних пристосованих до цього приміщеннях, мала обмежений штат. Згідно із наказом МВС України у 1984 році було розпочато будівництво лікарні з поліклінікою за індивідуальним проектом. В серпні 1986 року відкрита нова поліклініка на 360 відвідувань за зміну, а в травні 1987 року – лікарня на 60 ліжок: терапевтичного (40 ліжок) та неврологічного (20 ліжок) профілю.
Нова лікарня була оснащена сучасною діагностичною та лікувальною медичною апаратурою і обладнанням, в практику закладу вводились новітні методи обстеження і лікування.
Відповідно до вимог, що постали перед медичною службою, у 1980 році була утворена санітарно-епідеміологічна станція медичної служби УВС, а з 1983 року почала працювати військово-лікарська комісія, що дозволило підвищити якість медичного відбору на службу в органи внутрішніх справ.
Для спецконтингенту була організована і відкрита протитуберкульозна лікарня на 100 ліжок.
За заслуги в організації будівництва і введення в експлуатацію приміщення поліклініки з лікарнею начальнику медслужби Кондратовичу С.Д. було присвоєно звання «Заслужений лікар України».
З 1.04.1993 року на посаду начальника медслужби призначено Лук'янюка Василя Степановича, 1950 року народження, підполковника внутрішньої служби, під керівництвом якого удосконалювався лікувально-діагностичний процес. В роботі медичних закладів використовувались нові досягнення науки і техніки.
У 1994 році організовано Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, що дає можливість кращого відбору кадрів для служби в органах внутрішніх справ, профілак¬тичної роботи з особовим складом, надання кваліфікованої психотерапевтичної допомоги в екстремальних ситуаціях.
З серпня 2000 р. по лютий 2006 р. службу охорони здоров'я УМВС України в Чернівецькій області очолював Пянковський Іван Мирославович, підполковник міліції. 
У березні 2002 року в Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору введено в дію клас тестування з автоматизованою системою психологічного обстеження особистості на 15 робочих місць.
З березня 2006 року та по теперішній час службу охорони здоров'я УМВС України в Чернівецькій області очолює полковник міліції Колесник Юрій Андрійович, 1962 року народження, випускник військово-медичного факультету при Куйбишевському медичному інституті. Під його керівництвом вдосконалюється медичне обслуговування рядового і начальницького складу УМВС, членів їх сімей та пенсіонерів органів внутрішніх справ.
У червні 2008 року службу охорони здоров'я УМВС України в Чернівецькій області відповідно наказу УМВС України в Чернівецькій області від 20.06.2008 р. №405 «Про затвердження положень про заклади охорони здоров’я УМВС України в Чернівецькій області» реорганізовано в Сектор медичного забезпечення УМВС України в Чернівецькій області.
В листопаді 2015 року наказом МВС України від 05.11.2015 №1363 «Про врегулювання діяльності закладів охорони здоров’я МВС» Сектор медичного забезпечення УМВС України в Чернівецькій області реорганізовано у Державну установу «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернівецькій області».
Загальні положення 
Державна установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернівецькій області» (далі – ТМО) є самостійним державним багатопрофільним закладом охорони здоров’я, який об’єднує в собі лікувально-профілактичні, санітарно-епідеміологічний та інші заклади, що забезпечує медичним обслуговуванням державних службовців МВС, поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України (далі – НГУ), пенсіонерів з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців НГУ, поліцейських, членів їх сімей, працівників МВС, ветеранів органів внутрішніх справ на основі відповідної ліцензії. 

У своїй діяльності ТМО керується Конституцією України, іншими законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами МВС України, МОЗ України та іншими нормативно-правовими актами з питань організації медичного обслуговування населення.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ПЕНСІОНЕРІВ ТА  ГРОМАДЯН СЕКТОРУ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ

ДНІ ТИЖНЯ  ГОДИНИ РОБОТИ
понеділок 09:00-13:00 та  14:00-18:00
вівторок 09:00-13:00 та  14:00-18:00
середа ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ
четвер 09:00-13:00 та  14:00-18:00
п'ятниця ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ
субота/неділя вихідні

                              

                                    ТМО має у своєму складі: 

                                   - медичну (військово-лікарську) комісію;

                                   - лікарню (з поліклінікою);

                                   - центр превентивної медицини;

                                   - центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору;

                                   - медичні пункти з обслуговування підрозділів Національної поліції;

                                   - сектор  соціального  захисту і супроводу  постраждалих та членів їх сімей.

 

 

Керівництво:

Начальник установи - лікар – Колесник Юрій Андрійович,

Заступник начальника установи з медичних питань - лікар – Зайцева Зіновія Іванівна (телефон: 095 065 40 21)

Заступник начальника установи із загальних питань – Гливка Віталій Євгенович

Юрисконсульт – Голянський Демʼян Валентиновоч

Інспектор з кадрів – Антонюк Микола Георгійович

Головний бухгалтер – Чеботар Даніела Андріївна (телефон: (0372)58-12-68)

Керівники підрозділів:

  • Голова медичної (військово-лікарської) комісії – Островецький Вадим Михайлович (телефон: (0372)55-05-61)
  • Начальник центру превентивної медицини – Пузенко Василь Миколайович (телефон: (0372)58-90-06)
  • Начальник ЦПД та ППВ – Миронець Людмила Іванівна (телефон:(0372) 58-12-54) 
  • Завідувач сектору  соціального  захисту і супроводу  постраждалих та членів їх сімей – Файчук Тетяна Василівна(телефон:(0372) 55-05-23)

Лікарня (з поліклінікою):

  • Начальник лікарні (з поліклінікою) –  Онофрейчук Наталія Адамівна (телефон: (0372)51-02-90)
  • Заступник начальника лікарні (з поліклінікою) з поліклінічного розділу роботи та експертизи тимчасової непрацездатності –  Пижик Любов Степанівна
  • Завідувач відділення стаціонару лікарні (з поліклінікою) – Каспрук Наталія Андріївна      

 

Лікарня (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Чернівецькій області» побудована за індивідуальним проектом та введена в експлуатацію: поліклініка у 1986 році, стаціонар у 1987 році. 
Поліклініка – чотирьохповерхова будівля, площею 3269,5 кв.м на 360 відвідувань в зміну. 
Стаціонар лікарні – триповерхова будівля, загальна площа 1506,9 кв.м, на 60 ліжок, з них – 40 терапевтичного та 20 – неврологічного профілю. 
Харчоблок лікарні – одноповерхова будівля, загальна площа 276,0 кв.м.
В приміщеннях лікарні також розташовані підрозділи:  медична (військово-лікарська) комісія, центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, центр превентивної медицини, сектор із соціально-гуманітарних питань. На договірній основі відкрито аптечний пункт.
В лікарні (з поліклінікою) ДУ ТМО працюють 25 лікарів, з них 15 – вищої категорії.
В поліклініці функціонують кабінети: лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичний, функціональної та УЗД-діагностики, інгаляторій та соляна кімната, кабінет озокериту та парафінолікування, два кабінети з лікувального масажу. 
Проведено сучасний ремонт всіх приміщень поліклініки та стаціонару лікарні.
У серпні 2011 року проведено ремонт фасаду будівель лікарні з поліклінікою.
Постійно ведеться робота по покращенню матеріально-технічної бази установи. Для покращення надання медичної допомоги обслуговуючому контингенту придбано: 
рентгенівський діагностичний комплекс «Polistat M»
прилад для добового моніторування артеріального тиску
реєстратор добової електрокардіограми XOLTER
ультразвукова діагностична система «My Lab 40e HD»
систему комп’ютерної реографії «Реґіна» 
систему комп’ютерної велоергометрії 
дві стоматологічних установки «Сатва-Комбі» 
стерилізатор паровий СП ВК-75 
кольпоскоп МК-200 з відеосистемою 
два електрокардіографи, аквадистилятор. 
Для клініко-діагностичної лабораторії придбано гематологічний аналізатор Abacus Junior 30, напівавтоматичний 4-канальний коагулометр Coag 4D та автоматичний біохімічний аналізатор Sinnova DS-301.

Фасад.

Внутрішній двір

Реєстратура

Рентген кабінет

Кабінет УЗД

Стоматологічний кабінет 

Пост медсестри

Маніпуляційна

Палата для хворих

Клас тестування

(с) 2024

Запис до лікаря